Szybkie linki

Treść strony

Administrator Systemu: Ireneusz Ignatiuk - Starostwo Powiatowe w Mławie 06-500 Mława ul.Reymonta 6 tel. 23 655 43 65, fax 23 655 26 22.
e-mai: irek@powiatmlawski.pl

Redaktor naczelny: Zbigniew Kowalski, Starostwo Powiatowe w Mławie 06-500 Mława ul.Reymonta 6 tel. 23 655 29 02, fax 23 655 26 22
e-mail: zbyszek@powiatmlawski.pl

Redaktorzy:

Adam Chmielewski – tel  23 6543441, adam.chmielewski@powiatmlawski.pl
Adriana Pełkowska - tel. 23 654 96 21, rada@powiatmlawski.pl  
Agata Pniewska - tel. 23 655 29 12, organizacje@powiatmlawski.pl
Agnieszka Araszkiewicz – tel. 23 6552902, organizacyjny@powiatmlawski.pl
Agnieszka Sulewska - tel 23 654 30 75, agnieszka.sulewska@powiatmlawski.pl
Agnieszka Ślesicka - tel. 23 655 29 02, agnieszka.slesicka@powiatmlawski.pl
Aneta Świderska - tel 23 654 33 11, infrastruktura@powiatmlawski.pl
Anna Kolczyńska - tel. 23 655 07 97, anna.kolczynska@powiatmlawski.pl
Anna Sowińska – tel 23 655 07 97, anna.sowinska@powiatmlawski.pl
Danuta Kulas - tel. 23 654 33 11, danuta.kulas@powiatmlawski.pl
Dariusz Makowski - tel. 23 655 29 13, dariusz.makowski@powiatmlawski.pl
Eliza Śledzińska - tel 23 655 29, 12, eliza@powiatmlawski.pl
Ewa Chodziutko- tel 23 6542904, srodowisko@powiatmlawski.pl
Ewa Jabłonowska - tel 23 654 30 75
Grażyna Zawierucha - tel. 23 6542914, grazynaz@powiatmlawski.pl
Grażyna Koczkowska - tel. 23 6552912, rehabilitacjazawodowa@powiatmlawski.pl
Joanna Marcinkowska - tel. 23 6549621, rada@powiatmlawski.pl
Jarosław Kucki - tel 23 655 29 13, jaroslaw.kucki@powiatmlawski.pl
Jolanta Gołębiewska - tel. 23 6543311, zamowienia@powiatmlawski.pl
Julita Rudnicka - tel. 23 654 20 84, julita.rudnicka@powiatmlawski.pl
Krzysztof Cybulski – tel 23 6552901, krzysztof.cybulski@powiatmlawski.pl
Maria Staniszewska - tel. 23 6543666, maria@powiatmlawski.pl
Marlena Chyczewska – tel. 23 655 29 18, promocja@powiatmlawski.pl
Nina Olko - tel. 23 655 29 03, nina.olko@powiatmlawski.pl
Piotr Witkowski - tel. 23 655 29 81, rolnictwo@powiatmlawski.pl
Przemysław Składanowski - tel 23 655 07 97, przemyslaw.skladanowski@powiatmlawski.pl
Renata Brodacka - tel. 23 6542902, renatab@powiatmlawski.pl
Tomasz Dobrosielski – 23 6552908, tomek@powiatmlawski.pl
Urszula Bernaś - tel. 23 6542904, woda@powiatmlawski.pl 
Zbigniew Ulman - tel. 23 6540921, geodezja@powiatmlawski.pl 

Redaktorzy spoza Starostwa Powiatowego w Mławie

Marek Augustynowicz KP PSP w Mławie – tel.  23 654 33 85, mlawa@mazowsze.straz.pl
Joanna Tańska ZOW w Mławie - tel. 23 654 52 29, zowmlawa.sekretariat@interia.pl 

 

 

 


 

  • autor informacji: Zbigniew Kowalski
    data wytworzenia: 2013-09-11
  • opublikował: Administrator Systemu
    data publikacji: 2003-06-27 13:06
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2017-02-23 14:07

[drukuj całą stronę]drukuj całą stronę

Adres

Starostwo Powiatowe w Mławie

ul. Reymonta 6, 06-500 Mława

NIP Starostwa: 569-15-82-839
NIP Powiatu Mławskiego: 569-17-60-040

REGON: Starostwo Powiatowe w Mławie:  130 381 607
REGON Powiatu Mławskiego: 130 377 735

 

Kontakt

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe w Mlawie
06-500 Mława, ul.Reymonta 6

telefon:

tel.  +48 23 654 34 09
tel.  +48 23 655 29 00

fax: +48 23 655 26 22

e-mail: starostwo@powiatmlawski.pl

Godziny

Godziny przyjmowania interesantów

od poniedziałku do piątku: 8.00-16.00

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.
Mówiąca przeglądarka
Aby odsłuchać tekst znajdujący się na danej podstronie kliknij na przycisk "Odsłuchaj".