Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W MŁAWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.powiatmlawski.pl

Treść strony

Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej, na których zostaje udostępniona informacja publiczna.
Biuletyn (BIP) Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie stanowi podstronę Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Mławie.

Uruchomienie podstrony – BIP Komendy następuje poprzez wybranie działu „inspekcje, służby, straże”, umieszczonego w menu przedmiotowym strony głównej BIP Starostwa Powiatowego w Mławie, a następnie działu Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej z kolumny zawierającej spis, funkcjonujących na terenie powiatu mławskiego, inspekcji, służb i straży.

Kluczowym elementem, służącym pozyskiwaniu informacji, zamieszczonych na podstronie BIP Komendy, jest menu wyświetlane po lewej stronie ekranu, w postaci kolumny. Menu podzielone zostało na kilka podstawowych działów tematycznych, związanych z udostępnianymi informacjami, które uruchamiane są kursorem myszy komputerowej.


Główne okno ekranu, znajdujące się po prawej stronie, to obszar informacyjny, w którym wyświetlana jest informacja publiczna, uprzednio wybrana z menu podstrony Komendy. Niektóre informacje wyświetlane są w postaci skrótu. Po wybraniu przycisku „więcej...” pojawia się ikona pliku, którego otwarcie powoduje wyświetlenie pełnej informacji.
Każda informacja zawiera dane autora oraz osoby, która ją opublikowała, a także datę sporządzenia i jej opublikowania oraz modyfikacji.

Stopka umieszczona w dolnej części ekranu zawiera dane redaktora BIP Komendy oraz adres do korespondencji i telefon kontaktowy.Autor: mł. bryg. mgr inż. Zbigniew Kąpiński
Opublikował: mł. bryg. mgr inż. Zbigniew Kąpiński

Data opracowania: 24.08.2007 r.

Metryka

  • opublikował: mł.asp. Grzegorz Kordulewski
    data publikacji: 2005-11-21 10:16
  • zmodyfikował: mł.asp. Grzegorz Kordulewski
    ostatnia modyfikacja: 2007-08-24 14:48

Opis strony

St. Kapitan Marek Augustynowicz, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, 06-500 Mława, ul.Padlewskiego 15, tel. 666014308

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 6799
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2007-08-24 14:48:29