Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W MŁAWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.powiatmlawski.pl

Treść strony

OPINIA O UDZIELONEJ POMOCY

Osoby uprawnione do uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej mają możliwość wyrażenia anonimowej opinii o udzielonej pomocy poprzez wypełnienie ankiety dostępnej u osoby udzielającej pomocy. Opinię, po jej wypełnieniu, należy umieścić w specjalnie przygotowanej na ten cel urnie dostępnej w punkcie bądź przekazać bezpośrednio na adres e-mail: nieodpłatnepomoc@powiatmlawski.pl. Wypełnienie ankiety jest bezpłatne i ma na celu zebranie informacji mogących mieć wpływ na sposób wykonania usługi przez Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców Obywatelskich oraz organizację pozarządową. 

W przypadku udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej poza punktem lub za pomocą środków porozumiewania się na odległość, anonimową opinię można przekazać na adres e-mail: nieodplatnapomoc@powiatmlawski.pl lub pod nr telefonu 23 655 29 03 bądź listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 6, 06-500 Mława. W takim przypadku formularz ankiety należy pobrać od osoby udzielającej nieodpłatnej porady prawnej.

 

Opinię o udzielonej nieodpłatnej pomocy można również przekazać za pośrednictwem strony internetowej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości pod adresem https://np.ms.gov.pl/kontakt

drukuj ()

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Renata Brodacka
    data wytworzenia: 2019-12-31
  • opublikował: Renata Brodacka, Starostwo Powiatowe w Mławie
    data publikacji: 2019-12-31 13:20
  • zmodyfikował: Renata Brodacka, Starostwo Powiatowe w Mławie
    ostatnia modyfikacja: 2021-10-06 11:53

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 1409
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-10-06 11:53