Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO W MŁAWIE

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.powiatmlawski.pl

Treść strony

OPINIA O UDZIELONEJ POMOCY

Osoby uprawnione do uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej mają możliwość wyrażenia anonimowej opinii o udzielonej pomocy poprzez wypełnienie ankiety dostępnej u osoby udzielającej pomocy. Opinię, po jej wypełnieniu, należy umieścić w specjalnie przygotowanej na ten cel urnie dostępnej w punkcie bądź przekazać drogą elektroniczną bezpośrednio na adres e-mail: nieodplatnapomoc@powiatmlawski.pl lub przesłać na na adres: Starostwo Powiatowe w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 6, 06-500 Mława. Osoby uprawnione, po uzyskaniu pomocy mogą również zwrócić się do Adwokata, Radcy Prawnego, Doradcy Obywatelskiego lub do pracownika urzędu dokonującego zapisy o przesłanie na wskazany adres poczty elektronicznej formularza opinii.

Osoby ze szczególnymi potrzebami tj. osoby z niepełnosprawnością, osoby mające trudności w komunikacji, osoby o nietypowym wzroście, osoby starsze, kobiety w ciąży, osoby z małymi dziećmi, mogą przekazać anonimową opinię o udzielonej pomocy listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 6 06-500 Mława lub telefonicznie na nr tel. +48 (23) 655 29 03.

Opinię o udzielonej nieodpłatnej pomocy można również przekazać za pośrednictwem strony internetowej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości pod adresem https://np.ms.gov.pl/kontakt

Wypełnienie ankiety jest bezpłatne i ma na celu zebranie informacji mogących mieć wpływ na sposób wykonania usługi przez Adwokatów, Radców Prawnych i Doradców Obywatelskich.

Wyrażenie anonimowej opinii jest dobrowolne.

Dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety.

STAROSTA Jerzy Rakowski

drukuj (OPINIA O UDZIELONEJ POMOCY)

Metryka

 • autor lub odpowiedzialny za treść: Renata Brodacka
  data wytworzenia: 2019-12-31
 • opublikował: Renata Brodacka, Starostwo Powiatowe w Mławie
  data publikacji: 2019-12-31 13:20
 • zmodyfikował: Renata Brodacka, Starostwo Powiatowe w Mławie
  ostatnia modyfikacja: 2022-01-12 15:33

Metryka

 • opublikował: Renata Brodacka, Starostwo Powiatowe w Mławie
  data publikacji: 2022-01-12 15:40

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2824
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-01-12 15:41:06